Fotbalový velkoklub AC Milán a italské zastoupení BMW Group oficiálně oznámily prodloužení partnerství, které trvá od roku 2021. Společně chtějí i nadále inspirovat fanoušky nejen sportovními úspěchy, ale také technologickými novinkami a společensky prospěšnými projekty.
AC Milán a BMW zůstávají spojeny jako prémiový a oficiální automobilový partner. Jejich spolupráce stojí na pevných hodnotách vášni, inovacích, snaze o dokonalost a důrazu na udržitelnost a v uplynulých letech přinesla řadu úspěšných projektů. Během svého partnerství si obě značky vybudovaly pevný základ, který vedl k řadě iniciativ a příležitostí.
Společné projekty pro fanoušky i společnost
V posledních letech AC Milán podpořil několik ESG projektů propagovaných společností BMW, v souladu se strategickou cestou klubu. Patří mezi ně například kampaň +Diversity nebo první dvě fáze projektu BMW in Tour, v jehož rámci se konaly fotbalové zápasy s účastí hendikepovaných sportovců, dealerů a dobrovolníků. Finále této akce proběhlo v PUMA House of Football.
S ohledem na nadcházející sezónu budou AC Milán a BMW pokračovat v pořádání společných akcí a iniciativ, jejichž cílem je zapojit a inspirovat fanoušky a to jak prostřednictvím špičkového fotbalu, tak díky nejnovějším automobilovým inovacím.

