Dvě olympijské vítězky a další čeští reprezentanti odstartovali novou etapu. BMW invelt se stal oficiálním partnerem Svazu lyžařů ČR. Spolupráce potrvá minimálně dva roky a sportovcům zajistí komfortní a bezpečnou dopravu na tréninky i závody.
Společnost BMW invelt a Svaz lyžařů ČR oficiálně oznámily nové partnerství, které potrvá minimálně dvě sezony. Slavnostní představení spolupráce proběhlo v prostorách prvního autorizovaného showroomu BMW v České republice, v pražských Stodůlkách. „Spojení s českými lyžaři a snowboardisty je pro nás logickým krokem. Obdivujeme jejich vítěznou mentalitu, obrovskou pracovitost a profesionalitu hodnoty, které sdílíme i my,“ uvedl zakladatel a spolumajitel BMW invelt Jiří Jirovec.
BMW pro 4 hvězdy zimních sportů
Podle generálního sekretáře Svazu lyžařů ČR Jana Šindeláře je nové partnerství důležitým milníkem v podpoře reprezentantů: „Naši sportovci tráví na cestách tisíce kilometrů ročně. Kvalitní a bezpečné vozy jsou pro ně zásadní a BMW tuto kombinaci nabízí na výjimečné úrovni.“ Nové vozy si na místě převzaly největší hvězdy českého zimního sportu. Vedle Ester Ledecké a Evy Adamczykové také alpský lyžař Jan Zabystřan nebo freestyle snowboardista Jakub Hroneš.
„Je to absolutní paráda. Díky novému autu už nemusím krást mámě to její,“ smál se Zabystřan při předávání klíčků.
Čeští reprezentanti tak hned po tiskové konferenci zamířili s novými vozy vstříc přípravě na sezónu, jejímž vrcholem budou zimní olympijské hry 2026 v Itálii. Společně s BMW invelt je čeká nejen mnoho kilometrů, ale i příležitostí k dalším sportovním úspěchům.

